Fungování firmy Cassovia Code počas krize

Ikona: autor článku Cassovia Code
Ikona: datum článku 8 Října 2020
Ikona: kategorie článku Novinky
Ikona: čas čtení 2 min. čtení

Pod vedením Jana Berežného na oddělení obchodu, a ředitele výroby Štefana Nitkulince, jsme i navzdory problémům těchto dní a následné ekonomické krize dosáhli mnoho úspěchů, přičemž se podařilo udržet růst a progres společnosti Cassovia Code.

Blog image

Díky výsledkům našeho e-commerce implementačního týmu jsme s klientem SIKO koupelny a.s. uzavřeli dohodu o spolupráci pro další období. Vývojáři spol. Cassovia Code úspěšně pokračují v realizaci B2B řešení pomocí technologie SAP Commerce. SAP Hybris nebo SAP Commerce je platformou pro podporu obchodování, jejímž cílem je povznést byznys a stejně i prodejní výsledky. Pomocí vícekanálových procesů dokáže zákazníkům poskytnout tu nejlepší službu, která je přizpůsobena jeho požadavkům a potřebám, které v současné době řeší.

I napříč současným problémům, které zasahují nás všechny se obchodnímu oddělení otevřela spolupráce s jedním z největších startupů v ČR a to se společností Carvago s.r.o., Kde realizujeme požadavky klienta pomocí technologie PHP Symphony v rámci backendu a React Native v rámci frontendu. Využít naše služby se rozhodla i společnost ADEGA, působící v oblasti logistiky, jejíž představy realizujeme pomocí technologií Kotlin, Java a SQLite. V nelehkém období dotáhli kolegové z obchodu do úspěšného konce i dohodu o spolupráci s inovativní společností Forhit, kde pomocí technologie React Native vyvíjíme aplikaci pro iOS a Android na míru, podle potřeb zákazníka.

Vedenie firmy Cassovia Code

Z personálního hlediska se tým Cassovia Code rozšířil i o nové členy na obchodních, marketingových a samozřejmě vývojářských pozicích.

Obchodní tým Cassovie pro Českou republiku najdete v nových prostorech Tančícího domu na adrese Jiráskovo nám. 1981/6 Nové Město, Praha.

V těchto nejistých časech Vám všem držíme palce, abychom to přežili ve zdraví, s novými obchodními příležitostmi a spoluprácemi.