AAA AUTO

Technologie: .NET, Vue.js
|
Délka projektu: 6+ měsícu a stále pokračuje

Zadání

Společnost AAA Auto nás oslovila, abychom se stali jejich partnerem při zefektivnění chodu jejich provozu za pomoci digitalizace ve všech 4 zemích, kde působí na trhu. Cílem této spolupráce je vytvořit soubor intuitivních aplikací, díky kterým bude celý proces rychlejší a transparentnější.

Automatizace procesů

Aplikace propojuje rozhraní koncového klienta a obsluhovatele, její funkčnost a úloha se dá přirovnat k e-commerce řešení, které překládá složité výpočetní procesy do jednoduché a uživatelsky příjemné aplikace. Aplikace je schopná zvládnout obrovský počet poptávek a transakcí, dokáže také až šestinásobně zrychlit zpracování obchodních případů, co opravdu urychluje a zjednodušuje celý proces. Doba papírových evidencí je tak minulostí a všechno dnes probíhá jednoduše a intuitivně v digitální podobě.

Automatizace procesů

Pokročilé integrace

Pokročilé integrace

Jednou z klíčových vlastností tohoto projektu pro společnost AAA Auto je i integrace aplikace s bankami a leasingovými společnostmi, jako jsou například Home Credit, sAutoleasing, Cofidis, Moneta a další. Mimo jiné jim to umožňuje například výpočet pojištění, pojistného a úrokových sazeb.

2.5

mesiaca vývoj MVP verzie

6

členný vývojový tím

2

týždňové šprinty

100%

splnených deadlinov

Bezpečnost

I kvůli výše uvedenému je bezpečnost komunikace aplikace s databází za pomoci integrační platformy prvořadá a o to větší důraz na ni klademe. Aplikace musí být přístupná pouze z vnitřní sítě a musí také splňovat přísné bezpečnostní protokoly.

Bezpečnost

Efektivní týmová spolupráce

Efektivní týmová spolupráce

Integrovaný 6 členný tým, spolupráce, agilita, pravidelný sprint a scrum planning jsou klíčem k efektivním výsledkům. Efektivní týmovou prací, která probíhá vzdáleně, na principech agilního vývoje dosahujeme úspěšné výsledky naší práce s vysokým standardem kvality našeho vývojového týmu.

Testimonial

S Cassoviou spolupracujeme na digitalizaci naší společnosti a tvoříme tým s velikostí 15 lidí. První aplikací, se kterou jsme naši spolupráci začali, je klíčová aplikace v obchodním procesu naší společnosti, která nejen zjednodušuje a zpříjemňuje práci zaměstnancům, ale na druhé straně zefektivňuje a transparentnější prezentuje náš prodejní proces. Cassovia jako jediná společnost dokázala splnit všechny stanovené deadliny na 100% a také její nasazení a přístup nás utvrzují v tom, že pro ně nejsme jen dalším klientům v pořadí, ale vnímají nás jako partnera.

Inovační ředitel AAA Auto