SafePLC2

Technologie: .NET, C#
|
Délka projektu: 24+ měsíců

Zadání

Společnost BBH Products je předním výrobcem bezpečnostních PLC zařízení. K jejich zařízením nerozlučně patří i jejich software. Cílem naší spolupráce tak bylo převzít již existující software SafePLC2 do naší správy a dále ho rozšiřovat a podporovat.

Simulace zapojených zařízení

Modelování a programování PLC zařízení, které se starají o bezpečnost ve výrobních podnicích, přináší generování binárního kódu reprezentujícího nastavenou konfiguraci. Aplikace nejenže zařídí komunikaci s jednotlivými PLC zařízeními, ale zajistí i bezpečný zápis binárního kódu do cílového zařízení.

Simulace zapojených zařízení

Kontinuální vývoj a optimalizace

Kontinuální vývoj a optimalizace

Tuto aplikaci neustále rozšiřujeme o nové možnosti a vlastnosti, mezi které patří například emulátor fyzických zařízení. Také jsme díky optimalizaci kódu zrychlily chod aplikace v některých částech až 25-násobně.


Kvalita a stabilita

Jde o robustní projekt, takže jsou pro nás kvalita a stabilita aplikace prvořadé a posouváme ji vpřed i tímto směrem. Například jsme do ní implementovali automatizované testy a také testovací scénáře na detailnější testování aplikace. Pro dlouhodobý projekt je důležitá i dokumentace kódu, která původně při převzetí aplikace chyběla, ale nyní na ní postupně pracujeme.

Kvalita a stabilita
Testimonial Stanislav Tkáčik

I díky aktivní programového a konzultační podpoře ze strany Cassovia Code se daří naší společnosti být nejen lídrem, ale i průkopníkem v daném segmentu.

Stanislav Tkáčik Project Manager, BBH Products GmbH