Wellspace

Technologie: PHP a Laravel
|
Délka projektu: 12+ měsíců a stále pokračuje

Zadání

Wellspace přináší svět zdraví a prevence do online prostoru. Je to SaaS aplikace, jejímž úkolem je zautomatizovat a zjednodušit komplexní a rozmanité úkony malých podnikatelů v oblasti zdraví. Na druhé straně koncovým spotřebitelům umožňuje řídit a doslova poskládat si jejich péči o kondici a kvalitní životní styl v podobě služeb či nákupu online infoproduktů. Jelikož Wellspace je neustále se rozvíjející aplikace, která reflektuje potřeby cílových skupin, potřebuje proto po svém boku silného technického partnera, který dokonale splní všechny její potřeby a požadavky.

Marketplace

Koncoví spotřebitelé ve Wellspace mohou vyhledávat služby a poskytovatelů z oblasti pohybu, zdraví a krásy podle lokality nebo podle vybrané kategorie, ať už jsou kdekoli. Pár kliknutími a jen jedním přihlášením zjistí reference, poskytované služby a volné termíny či budoucí události u všech poskytovatelů, kteří využívají Wellspace.

Marketplace

Platební brána Stripe

Platební brána Stripe

Stripe je jednou z nejmodernějších světových platebních služeb, která jako jedna z mála poskytuje management plateb pro marketplace, což přináší výhody pro každou zainteresovanou stranu - uživatele, poskytovatele a i samotný tržiště. Výběr této platební služby také umožňuje Wellspace a jeho klientem rychlou škálovatelnost prodeje služeb do zahraničí.


Intuitivní online recepce

Díky inteligentnímu a intuitivnímu managementu dostupnosti, notifikací a aktuálních služeb dokáže Wellspace poskytovatelem služeb ušetřit až 40% jejich času měsíčně, který by jinak neefektivní používali na zbytečné administrativní úkony.

Intuitivní online recepce
Testimonial Radana Šimáková

V prostředí startupů potřebuje zakladatel nápadu zkušeného partnera, který mu pomůže “bezbolestně" projít přes výzvy, kterým čelí každý začínající podnikatel. Plánování vývoje, testing a technologické rady jsou klíčem k úspěchu naší spolupráce. A zejména k efektivně vynaloženým nákladům na vývoj. Co každý tech-startupista určitě ocení.

Radana Šimáková jednatelka