Nabídněte zákazníkům spolehlivý online nákup

Vytvoříme Vám e-shop na míru, který vás nikdy nezklame.

ZJISTĚTE VÍCE E-commerce

Až 75% lidí nakupuje online. Pokud chcete, aby se návštěvníci Vašeho e-shopu stali Vašimi zákazníky, nabídněte jim pozitivní nákupní zkušenost. K tomu potřebujete osvědčeného partnera a funkční e-shop postavený na pevném základě.

Úspěšný e-shop je postaven na několika základních pilířích. Prvním z nich je výkon, protože e-shop musí umět zpracovat velké množství návštěv, objednávek a produktů. Druhým je spolehlivost, aby nezklamal nejen Vás, ale především Vaše zákazníky. Proto používáme ověřené technologie. Třetím pilířem je bezpečnost, o kterou se stará pravidelná údržba a bezpečnostní aktualizace. Stranou však nesmí stát ani design, který musí být moderní a responzivní, aby umožňoval pohodlí a intuitivní nákup z mobilních zařízení. Vy navíc jistě oceníte možnosti integrace s jinými systémy a službami, jednoduchou administraci e-shopu a snadnou analytiku, díky které máte ihned po ruce přehledy tržeb, nejprodávanější produkty a jejich dostupnost.


Jak jsme dostali legendární
šampon Dixi do online světa logo

Jak jsme dostali legendární šampon Dixi do online světa

Nechte se inspirovat úspěšným příběhem internetového obchodu značky Dixi, která se Díky němu dostala do širokého povědomí a upevnila si pozici nejen na Slovensku, ale i v Česku.

Zjistěte více
Jak jsme dostali legendární
šampon Dixi do online světa
Testimonial Igor Novotný

Pro našeho klienta Dixi jsme společně s Cassovia týmem vytvořili intuitivní a výkonné prodejní řešení, které pomohlo online podpoře tradiční české kosmetické značky. Výstupy z našich SEO analýz jsme společně dokázali přetavit do eshopu se zajímavým obsahem, který vyhovuje business modelu a charakteru brandu. Zvolili jsme custom řešení, které nám v současnosti poskytuje dostatečnou flexibilitu pro naplňování našich cílů.

Igor Novotný Agentúra Eglantine
Testimonial Miloslav Bašta

Spolupráce SIKO a Cassovia probíhá již druhý rok. Hlavním projektem je tvorba B2B zákaznického portálu na platformě SAP Commerce, který je součástí strategického plánu na digitalizaci obchodních procesů naší společnosti.
Široce využíváme znalosti týmu Cassovia z oblasti webových technologií a velmi oceňujeme schopnosti týmu při adopci nové platformy, která vyžaduje operativní a iniciativní přístup k řešení zadání.

Miloslav Bašta IT riaditeľ SIKO KOUPELNY a.s.