Váš nápad, naše realizace

Spojte své nadšení a flexibilitu s partnerem, který na trh uvedl několik úspěšných start-upů.

ZJISTĚTE VÍCE Inovativní řešení

Dynamika a inovativnost startupů je v naší DNA. Obklopujeme se novými projekty, technologiemi budoucnosti a mentory, díky kterým dokážeme úspěšně akcelerovat vývoj start-upů! Známe jejich největší výzvy, které důkladně s každým začínajícím projektem přebíráme.

Plánování vývoje, testing a technologické rady jsou klíčem k úspěchu spolupráce. A zejména k efektivně vynaloženým nákladům na vývoj. V prostředí start-upů potřebuje zakladatel nápadu zkušeného partnera, který mu pomůže "bezbolestně" projít přes výzvy, kterým čelí každý začínající podnikatel.

Mezi největší takové výzvy můžeme určitě zařadit nedostatek technického know-how, nedostatky v plánování vývoje, menší a méně zkušený vývojový tým a nedostatečný management projektu. Toto jsou věci, které Vám pomůžeme překonat například výběrem správné technologie. Poskytneme Vám také naše know-how a pomůžeme Vám s kalkulací a plánováním projektu. Díky naší hloubkové analýze a zpětné vazbě na specifikaci budete moci projekt posunout na vyšší úroveň.

V rámci našeho technického mentoringu Vám poskytneme analýzu kódu a jeho testování, týmový brainstorming a také pravidelné konzultace. Pomůžeme Vám také s budoucím vývojem, jeho plánováním a také predikci.

Sami také víme vytvořit specifikace a prototyp, což zahrnuje softwarový vývoj a scrum management, přípravu wireframe a designu, no a v neposlední řadě vytvoření MVP verze, tedy verze určené pro první zákazníky, která poslouží na sběr zpětné vazby pro další vývoj.


Svět zdraví a prevence v online prostoru logo

Svět zdraví a prevence v online prostoru

Wellspace je neustále se rozvíjející se SaaS aplikace, jejímž cílem je zautomatizovat a zjednodušit komplexní a rozmanité úlohy malých podnikatelů v oblasti zdraví. Zákazníkům zase umožňuje snadno a intuitivně manažovat péči o kondici a zdravý životní styl.

ZISTITE VIAC
Svět zdraví a prevence v online prostoru
Testimonial Radana Šimáková

V prostředí startupů potřebuje zakladatel nápadu zkušeného partnera, který mu pomůže “bezbolestně" projít přes výzvy, kterým čelí každý začínající podnikatel. Plánování vývoje, testing a technologické rady jsou klíčem k úspěchu naší spolupráce. A zejména k efektivně vynaloženým nákladům na vývoj. Co každý tech-startupista určitě ocení.

Radana Šimáková jednatelka