Zabavte hráče z celého světa

Svěřte svůj herní software profesionálům s 9-letými zkušenostmi

ZJISTĚTE VÍCE Multimediální aplikace

Doposud jsme na trh přinesli čtyři hry a naše bohaté herní zkušenosti Vám poskytujeme k dispozici. Vytváříme nejen PC a konzolové hry, ale i online hry a hry pro mobilní platformy, které si získávají stále větší část globálního trhu. Není to jen naše práce, je to také náš celoživotní koníček, do kterého vkládáme srdce. Klademe důraz na vysokou míru interaktivity a na kreativní myšlení, spolupracujeme se špičkovými umělci v oblasti herního designu, grafiky a také hudby. Zábava hraje pro nás první housle a proto nezáleží na tom, jestli je to 2D nebo 3D hra, zda vzniká pro virtuální / rozšířenou realitu. Záleží jen na tom, aby její hraní byla zábavné.


Vítejte ve světě Feast of Argonauts

Budovatelská strategie, kterou si zahrajete přímo v prohlížeči

Feast of Argonauts je online free to play budovatelská hra, kterou si můžete rovnou zahrát z pohodlí Vašeho internetového prohlížeče. Kombinuje v sobě nejen stavění základny, ale i těžbu zdrojů, pradávné okultní síly a boje v obrovských kovových strojích. Vývoj první verze trval 15 měsíců a vydání hry je naplánováno na rok 2020.

Vítejte ve světě Feast of Argonauts
Testimonial Martin Baranovič

Klukům z Cassovie jsem svěřil svou mobilní hru Slovní duel, kterou aktivně hrají desítky tisíc hráčů primárně z českého a slovenského trhu, aby probrali její následný vývoj a posouvali ji dál. Už po úvodních konzultacích jsem viděl, že jsou experty v dané problematice a velmi dobře vědí, co dělají. Těším se, jak mou hru posunou dál.

Martin Baranovič Autor aplikace Slovní duel