Online služby a aplikace jsou motorem dnešní doby

Zhmotníme Vaši představu do podoby moderní online služby či mobilní aplikace

ZJISTĚTE VÍCE Webové a mobilní aplikace

Úspěšné podnikání se dnes neobejde bez kvalitních webových a mobilních aplikací a zde nastupujeme my. Vytvoříme pro Vás aplikace, které vám přinesou nejen zisk, ale především konkurenční výhodu. Dokáží, že se nebojíte inovovat a pokračovat ve svém byznysu. Při mobilních aplikacích je samozřejmostí vývoj pro operační systémy Android a iOS a jejich crossplatform podpora. Vyvíjíme také custom pluginy pro Wordpress a nabízíme široké možnosti webových aplikací, ať už jde o online katalogy, soutěže, e-learning, konfigurátory, rezervační systémy, portály, online systémy nebo CRM systémy.

Aplikace jsou jednoduše budoucností v podnikání, tak se staňte i vy její součástí již dnes.


 logo

Společnost Fura nás oslovila, abychom vyřešili jejich dlouhodobý problém užívání neefektivních Excel tabulek a papírů, které řídili celý chod společnosti. Jako druhá největší sběrná společnost na východním a středním Slovensku má společnost několik provozů, se kterými si potřebuje vyměňovat informace a následně je i zpracovávat. Cílem projektu proto bylo vytvořit sofistikovanou aplikaci na bázi informačního systému, která zautomatizuje všechny procesy společnosti a funguje v offline režimu s možností synchronizace.

ZISTITE VIAC
Testimonial Miroslav Fúra

Se společností Cassovia Code postupně digitalizujeme náš podnik, což vidíme i na ušetřeném čase a nákladech. Digitalizace nám umožnila posunout naši společnost na novou dynamickou úroveň, která je v 21. století pro přežití nezbytná.

Miroslav Fúra jednatel